Nasıl Bir İş ?

Hızlı ve Yüksek Kazanç Getiren Bir İş ..

Bu işi yapmak için şimdiye kadar yapmakta olduğunuz işi bırakmanız gerekmiyor.

Fazla mesai yapmak, mağaza kiralamak, elaman çalıştırmak gibi zahmetlere girmeniz de gerekmiyor. Gereken tek şey bizimle iş ortağı olmanız. Sabah, öğle, akşam; evde, işte kısacası zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın her yerde satış yapabilir ve başka kişileri de Bayanca Network'e üye yaparak, kendi alt üyelerinizi oluşturabilirsiniz.

Böylece hem kendi satışlarınızdan hem de üyelerinizin satışlarından prim (para) kazanabilirsiniz.

 

Bunun için;

Öncelikle Bayanca Network'e üye oluyorsunuz.

Sonra kendinize üyeler bularak grup oluşturuyorsunuz.

Üyeleriniz de kendilerine yeni üyeler ekliyor ve kendi gruplarını oluşturuyorlar.

Böylelikle üyelerinizin kendi üyeleri sizin alt üye gruplarınızı oluşturuyorlar.

Bu durum aynı şekilde sürüyor ve grubunuz sürekli büyümeye devam ediyor.

Büyüdükçe kazancınız ona göre artış sağlıyor.

Alt Ekipleriniz satışlarını arttırdıkça sizlerde kazanmaya devam ediyorsunuz.

( Alt ekiplerini büyüterek satış yaptırıp ayda 5000TL prim (para) Kazanan birçok üyemiz var. Siz Neden O kişi olmayasınız. )

Nasıl Üye Olabilirim ?

www.bayanca.com.tr internet adresimizin sağ kısmındaki  'üye ol' linkini tıklayarak açılan sayfadaki üyelik formunu eksiksiz dolduruyorsunuz. Ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.Üyelik sözleşmesini kabul ediyorsunuz ve Kaydımı Tamamla butonuna tıklıyorsunuz.                      

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

www.bayanca.com.tr  internet adresimizden kullanıcı girişine kendi şifrenizi yazarak giriş yapıyorsunuz ve istediğiniz ürünleri sipariş ediyorsunuz. Ayrıca 216 484 46 00 no'lu telefondan sipariş verebilirsiniz.

Kolay Satış Noktaları Nerelerdir ?

Kuaförlere, bayanlar arası gün toplantılarında, fabrikalarda kataloglarınızın dağılımını sağlarsanız rahat bir şekilde satış yapabilirsiniz.

Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM