B397 SAUNA TERMAL BEL KORSESİ
B397 SAUNA TERMAL BEL KORSESİ
B397 SAUNA TERMAL BEL KORSESİ
B397 SAUNA TERMAL BEL KORSESİ
B397 SAUNA TERMAL BEL KORSESİ
B397 SAUNA TERMAL BEL KORSESİ
(
)
Durum :

İnce bir bele kavuşmanıza yardımcı olmasının yanı sıra, termal sauna özelliği sayesinde bel bölgenizi sıcak tutarak mevcut olan ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Gün boyu ister spor yaparken, ister işyerinizde ya da arzu ederseniz normal günlük aktiviteler esnasında kullanılabilir. Spor veya günlük kıyafetlerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz.

Kişisel arzunuza göre günde 8 saate kadar sürekli kullanabilirsiniz.
İnce bir bel ve daha güzel bir vücut şekline kavuşmanıza yardımcı olması için keyifle ve güven içinde yararlanabileceğiniz bir üründür.

       

Günlük yaşamda ve spor yaparken terlemenizi sağlayarak kilo verebileceğiniz en etkili üründür.

Neopren akıllı kumaş teknolojisi ile günlük yaşamda vücudunuza sauna etkisi yaparak hızlı bir şekilde terleme yöntemiyle sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.

Günlük yaşantınızda ister iç giyim olarak isterseniz eşsiz görüntüsü ile spor salonunda parkta deniz kenarında ve günlük yürüyüşlerinizde giyebilirsiniz.

 

- Neoteks kumaş, terleme yöntemiyle kilo verdirdiği için sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.

- Karın bel ve kalça kısmında incelme sağlar.

- Doğum sonrası sarkma ve çatlakların giderilmesinde yardımcı olur.

- Her egzersiz ve kullanımdan sonra,  30 derecenin alt ı nda ve elde  ı l ı k suyla y ı kay ı n.  S ı kma yapmadan s ü zme y ö ntemiyle kurumasına izin verin.

- Hijyen amaçlı iade ve değişim yapılamamaktadır.

48,75 TL
 Gülden Yılmaz
30.06.2020 - 13:28:37
Korse
Ben kullandim ve çok memnunum gerçekten abartmıyorum korseyi takip ev işi yapmaya başladığınızda bile aşırı terletiyor başka korselerde kullandım onlar bı zaman sonra kayma ve katlanma yapıyordu bunda öyle bişey yok üzerinize yapışıyor sadece kendinize uygun bedeni verin ben çok memnun kaldım ?
 Perihan Yallı
16.06.2020 - 20:54:12
Kullanan varmı
Kullanan varmı
 Nafiye Avvuran
04.05.2020 - 06:35:56
Kullananlar varmi
Kullananlar yorum yapabilirmi takincayigilma falan yapiyormu
Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyeliklik" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER